CD Projekt - doskonałe wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2017 roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.05.2017, 01:05


Kategorie: Aktualności

Gwint: Wiedźmińska Sztuczka karciana ma być jednym z motorów napędowych CD Projektu w najbliższych miesiącach. - CD Plan działania - doskonałe wyniki finansowe W czasie Najlepszy kwartał 2017 roku - wiadomość - 2017-05-26
Gwint: Wiedźmińska Wybieg karciana ma być jednym z motorów napędowych CD Projektu w najbliższych miesiącach.

Wczoraj poznaliśmy wyniki finansowe firmy CI Games W trakcie Prymarny kwartał bieżącego roku. Krótko pisząc, Wykluczone są one najlepsze, gdyż Fabrykant gry Sniper: Ghost Warrior 3 odnotował około 6 milionów złotych straty. Na przeciwległym biegunie znajduje się CD Projekt, który również pochwalił się swoimi wynikami. Grupa, W kierunku której należy Salon CD Koncepcja RED i Płyta GOG, wygenerowała Więcej niż 99 milionów złotych przychodów. Odkąd czytamy w serwisie bankier.pl, to Stokroć więcej, niż przewidywali branżowi analitycy, którzy liczyli na Krztynę Więcej niż 82 miliony. Na równi Zdarzenie ma się z zyskiem netto – firmie udało się uzyskać Przeszło 45 milionów złotych, choć eksperci spodziewali się niecałych 30 milionów.

W raporcie wyjaśniono, że:

Krótko pisząc, wydany w maju 2015 roku Wiedźmin 3: Nieokrzesany Gon cały Okres Pioruńsko Dodatnio się sprzedaje, a dużym zainteresowaniem cieszą się też dodatki Serca z kamienia i Krew i wino. W najbliższych miesiącach CD Idea liczy na dalszą sprzedaż tej gry, która ma być „animowana w tradycyjnych i cyfrowych kanałach dystrybucji gier między innymi via udział w sezonowych akcjach handlowych”. Co gorsza duże nadzieje wiązane są z wypuszczoną Chwilę temu w ramach otwartej bety grą Gwint: Wiedźmińska Zgaduj-zgadula karciana, która wkrótce trafi również na Nieludzki chiński rynek.

Jak widać, doskonała passa CD Projektu trwa w najlepsze. Przypominamy, że oprócz rozwoju Gwinta, Spółka ma w planach także inne projekty, w tym wyczekiwanego Cyberpunka 2077. Być może też, że po Zanim ruszy się coś w temacie nowej dużej gry z serii Wiedźmin.


Tagi: gry w Polsce CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon wyniki finansowe PC PS4 XONE
Skomentuj post: