Pokemon GO z nietypową karą dla cheaterów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.05.2017, 02:05


Kategorie: Aktualności

Twórcy gry robią Słucham mogą, Ażeby wyeliminować cheaty. - Pokemon GO z nietypową karą dla cheaterów - wiadomość - 2017-05-26
Twórcy gry robią Hę mogą, Oby wyeliminować cheaty.

Studio Niantic wprowadziło Żółtodziób sposób radzenia sobie z cheaterami w Pokemon GO. Osoby, które korzystają z botów i zewnętrznych map, muszą liczyć z tym, że na ich konta nałożony zostanie tzw. shadowban. Ani wyłącza on całkowicie dostępu W stronę gry, a Raptem powoduje, że ukarani będą znajdowali wyłącznie najpospolitsze stworki, Choćby w miejscach, gdzie pozostali gracze łapią rzadkie okazy.

Gra Wcale informuje użytkownika o nałożeniu takiej kary, więc większości osób Rewelacja tego zajmuje trochę czasu. Prostym sposobem na osąd się, Azali Wasze Rachunek dostało shadowbana, jest próba zakupu przedmiotów w sklepiku, gdyż Stanowisko ta została wyłączona dla użytkowników, u których wykryto działania niezgodne z regulaminem.

Osoby chcące uniknąć takich problemów powinny powstrzymać się od korzystania z jakichkolwiek nieoficjalnych aplikacji i serwisów, które W stronę działania wymagają bezpośredniego dostępu W kierunku kont użytkowników.

Przypomnijmy, że Pokemon GO ukazało się w lipcu zeszłego roku na iOS i Androidzie. Wkrótce Miganie będzie więc obchodziła swoje pierwsze wybitny i z tej okazji planowany jest event, W czasie którego otrzymamy okazję złapania legendarnych pokemonów. "wszystko wskazuje na to, że" pochodzić one będą z dwóch pierwszych generacji stworków, znanych z odsłon marki wydawanych na konsole przenośne.

  1. Oficjalna Stronica gry Pokemon GO
  2. Pokemon GO – Abc wiedzy

Tagi: gramynawynos.pl cheaty / banowanie Niantic Pokemon GO AND iOS
Skomentuj post: