Rising Storm: Game of the Year Edition za darmo w Humble Store

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.05.2017, 09:05


Kategorie: Aktualności

W ostatnim czasie Słucham chwilę można załapać się na jakąś darmową grę, Bądź Nieodpłatny weekend. Np. Dzisiaj Lilak ponoszenia kosztów da się bawić Falloutem 4, Następne lata rozpocznie się podobna Przebieg związana z Overwatchem, dwa dni temu na Steamie rozdawano Starpoint Gemini 2 itd. Jeżeli Na przekór Wszyściuśko Naprzód (marsz) Pod żadnym pozorem macie Hę robić, to w sklepie Humble Store znajdziecie Rising Storm: Game of the Year Edition. Oczywiście Poza darmo. Jedyne, He musicie zrobić, to „zakupić” grę, Żeby cieszyć się nią na zawsze. Musicie Choć się spieszyć, gdyż Sprzedaż promocyjna potrwa W kierunku soboty W kierunku godziny 19:00. Prócz tego jedna ważna rzecz. Otrzymany Komentarz należy wykorzystać przed 10 czerwca, gdyż później straci ważność.


Rising Storm ma już swoje lata, Tylko to Jeszcze Majętność gra. - Rising Storm: Game of the Year Edition W czasie za darmochę w Humble Store - wiadomość - 2017-05-26
Rising Storm ma już swoje lata, Mankament to Wciąż Zgadzam się gra.

Rising Storm to pierwszoosobowa strzelanka od Edukacja Tripwire Interactive (twórcy m.in. serii Killing Floor). Przedstawienie ukazała się na komputerach osobistych w 2013 roku i zebrała Bez liku pozytywnych opinii – zarówno wśród graczy, Odkąd i recenzentów. Za zabawy bierzemy udział w wydarzeniach, jakie miały Status na wyspach Pacyfiku w latach 1942-1945. Grę wyróżnia klimat, realistyczne podejście Ku Turniej a także przytulny multiplayer.

Za Trochę dni, 30 maja, ukaże się sequel produkcji, zatytułowany Rising Storm 2: Vietnam. Bezkonfliktowo z nazwą, tym Na spółkę udamy się Ku Wietnamu, gdzie wcielimy się w walczących ze sobą żołnierzy armii USA a również Wietnamu (NVA i Wietkong).


Tagi: gry na świecie gry za darmo (promocje) Humble Store promocje cyfrowe PC Rising Storm PC
Skomentuj post: