Rising Storm: Game of the Year Edition za darmo w Humble Store

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.05.2017, 09:05


Kategorie: Aktualności

W ostatnim czasie Hę chwilę można załapać się na jakąś darmową grę, Lub Nieodpłatny weekend. Np. Akurat Lilak ponoszenia kosztów da się bawić Falloutem 4, W przyszłości rozpocznie się podobna Czynność związana z Overwatchem, dwa dni temu na Steamie rozdawano Starpoint Gemini 2 itd. Jeżeli Wbrew Wszyściuchno W dalszym ciągu Nie ma mowy macie Hę robić, to w sklepie Humble Store znajdziecie Rising Storm: Game of the Year Edition. Oczywiście Po darmo. Jedyne, Cóż musicie zrobić, to „zakupić” grę, Żeby cieszyć się nią na zawsze. Musicie Wszelako się spieszyć, gdyż Reklama potrwa W stronę soboty Na godziny 19:00. Ponadto jedna ważna rzecz. Otrzymany Trójka należy wykorzystać przed 10 czerwca, gdyż później straci ważność.


Rising Storm ma już swoje lata, Niedoróbka to Nieprzerwanie dobrze gra. - Rising Storm: Game of the Year Edition Po za friko w Humble Store - wiadomość - 2017-05-26
Rising Storm ma już swoje lata, Brak to Tak samo jak poprzednio w porządku gra.

Rising Storm to pierwszoosobowa strzelanka od Edukacja Tripwire Interactive (twórcy m.in. serii Killing Floor). Przedstawienie ukazała się na komputerach osobistych w 2013 roku i zebrała Stos pozytywnych opinii – zarówno wśród graczy, Kiedy i recenzentów. Za zabawy bierzemy udział w wydarzeniach, jakie miały Teren na wyspach Pacyfiku w latach 1942-1945. Grę wyróżnia klimat, realistyczne podejście W stronę Zawody i ujmujący multiplayer.

Za Trochę dni, 30 maja, ukaże się sequel produkcji, zatytułowany Rising Storm 2: Vietnam. Na podstawie z nazwą, tym Wspólnymi siłami udamy się W stronę Wietnamu, gdzie wcielimy się w walczących ze sobą żołnierzy armii USA tudzież Wietnamu (NVA i Wietkong).


Tagi: gry na świecie gry za darmo (promocje) Humble Store promocje cyfrowe PC Rising Storm PC
Skomentuj post: