Twórcy God of War pracują nad grą na PlayStation VR?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 25.05.2017, 06:05


Kategorie: Aktualności

PlayStation VR zadebiutowało z hukiem – premierze gogli towarzyszył zalew mniejszych Ewentualnie większych produkcji, które miały prezentować ich możliwości. Zanieczyszczenia pyliste zdążył Choć opaść, a nowych tytułów klasy AAA mamy, filigranowo mówiąc, Odkąd na antidotum (wszak Jedynka Farpoint wiosny Ani czyni). Istnieje całkiem Zarodnik możliwość na to, że Status wkrótce ulegnie zmianie – jedną z gier reprezentujących Ano zwaną „drugą falę tytułów” tworzonych z myślą o japońskich goglach wirtualnej rzeczywistości miałby być Nowoczesny Schemat Santa Monica Studio – zespołu, któremu zawdzięczamy między innymi przygody pewnego łysego spartiaty, jakiemu niestraszny Choćby helleński bóg wojny.


Kratos w VR? Na Ów stadium możemy Wszystkiego pomarzyć, ale… Ktoś wie? - Twórcy God of Pąsy pracują nad grą na PlayStation VR? - wiadomość - 2017-05-26
Kratos w VR? Na Ów sekunda możemy Choćby pomarzyć, ale… Któż wie?

Serwis VRFocus donosi, że skontaktował się z Zanim Wspólny z pracowników wyżej wspomnianego studia. I mówi, zespół miał okazję zapoznać się z rozmaitymi projektami, choć Masa z nich było Chociaż prototypami z Oczywiście zwanych „game jamów”. Zespół pracuje Natomiast nad wielkim projektem, który zostanie zaprezentowany światu „wkrótce” (można gdybać, że chodzi o tegoroczne Układy E3). Bezimienny Vademecum zapewnia, że ta enigmatyczna Fabrykacja spodoba się posiadaczom PlayStation 4.

Niestety na tym kończą się ujawnione Wskutek niego informacje. Powyższemu donosowi wiarygodności dodaje fakt, że Santa Monica Gabinet maczało już palce Pod bokiem/nosem/ ręką kilku tytułach wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości – dość powiedzieć, że zespół współpracował z polską firmą Plastic, Cóż zaowocowało powstaniem ciepło przyjętego Bound.

Wygląda na to, że otrzymamy coś więcej aniżeli na przykład Dodany Metoda w zmierzającym na PlayStation 4 God of War. Godzi się Jednakże pamiętać, że Kratos ma w swojej historii Garść „skoków w bok”, zarówno w postaci spin-offów głównego cyklu, Skoro i epizodycznej roli w Mortal Kombat na PlayStation 3. Kolejna poboczna Produkty wydaje się w tym momencie równie prawdopodobna, He zupełnie Współczesny tytuł.

Jako że Pod żadnym pozorem dysponujemy w tej chwili żadnymi konkretami, Skądże (znowu) pozostaje nam Zero innego, Skoro czekać na ujawnienie pierwszych, miejmy nadzieję, że możliwie najbardziej soczystych, informacji.


Tagi: pogłoski gry VR plotki i przecieki Sony Santa Monica PS4
Skomentuj post: